Strona główna » Polski nosacz

Polski nosacz

Popularny Janusz ze śmiesznych memów to małpa – nosacz sundajski, który w rzeczywistości zagrożony jest wyginięciem. W Polsce ten właśnie sympatyczny nosacz stał się w bardzo szybkim tempie bohaterem w memach jako typowy Janusz, Grażyna czy Pjoter. Większość Polaków oczywiście potrafi śmiać się z własnych zabawnych cech i zwyczajów ale są też i tacy, którym się to nie podoba.

Typowy Janusz ma dobre poczucie humoru, mimo, że temat śmiesznych memów jest bardzo świeży, to praktycznie stworzono już memy chyba na każdy temat. I chcemy wciąż coraz więcej…

Nosacze opanowały portale ?

Okazuje się, że najlepsze memy to takie, które wyśmiewają nasze zwyczaje i cechy, których ogólnie powinniśmy się wstydzić. Ostatnia najlepsza wersja Janusza to nosacz sundajski, bardzo sympatyczna małpa z Indonezji. Charakterystyczne owłosienie i nos przypomina właśnie Janusza Polskości.

Nosacze Janusze stają się coraz popularniejsze i chyba już nic tego trendu nie zatrzyma. Tak jak spontanicznie powstały same memy tak i również obrazki z Januszami Polakami będą gościły na naszych ekranach już zawsze.

Strona nosacze nie chce w żaden sposób obrażać Polaków. Polacy to wspaniały naród, jednak nie wszyscy są idealni. Z tej właśnie mniejszej części społeczeństwa, ich przywar i cech tworzymy memy, aby poprawić sobie humor.

Nosacz sundajski i jego nos

Po co właściwie małpie taki wieli nos? Zwierzęciu, które stało się gwiazdą portali rozrywkowych o tematyce zabawnych obrazków?

Nosacze sundajskie z wysp Borneo słyną z tego, że chodzą po drzewach zajadając się sporą ilością liści. Trawią to wszystko w dużych brzuchach i do tego bekają… czy kogoś to wam nie przypomina 😉 ? Do całego uroku dochodzi jeszcze oczywiście wielki nochal który stał się obiektem drwin i żartów.

Niestety prawda jest taka, że jest to gatunek, któremu grozi wyginięcie i oczywiście to działalność człowieka się do tego przyczynia. Miejmy nadzieję, że sympatyczne małpy, bohaterowie memów będą z nami jak najdłużej.

Nosacze.pl w TVP

LINK DO ZRZUTKI:

https://zrzutka.pl/4dmcf8